Bramki piłkarskie o wymiarze 7,32 x 2,44 m

Młodzieżowe bramki do piłki nożnej o wymiarze 5 x 2 m

Bramki do piłki ręcznej oraz nożnej o wymiarze 3 x 2 m

Bramki piłkarskie

Bramki piłkarskie to kolejna kategoria produktowa, którą znajdziecie Państwo w naszej firmie. Oprócz nich zakupić Państwo możecie u nas także szereg innych produktów, np.: trybuny stadionowe, trybuny mobilne, trybuny portowe - zadaszenia, krzesełka stadionowe i ławki rezerwowych.

W swojej ofercie posiadamy następujące bramki na boiska piłkarskie:

- pełnowymiarowe bramki do piłki nożnej o wymiarach 7,32 x 2,44 m, wykonane z owalnego profilu aluminiowego o przekroju 120x100 mm, z podwójnymi żebrami wzmacniającymi. Zarówno rama główna bramki jak i słupki odciągowe osadzane w tulejach.

- młodzieżowe bramki do piłki nożnej o wymiarach 5 x 2 m, wykonane z anodowanego profilu aluminiowego o przekroju 120x100 mm. Bramki mogą być przygotowane pod montaż w tulejach, za pomocą szpilek lub uchwytów talerzykowych. Konstrukcja bramki umożliwia jej złożenie wraz z siatką.

- bramki do piłki ręcznej oraz nożnej o wymiarach 3 x 2 m, wykonane z profili aluminiowych o przekroju 80 x 80 mm. Montaż bramek odbywa się przy pomocy uchwytów talerzykowych, uchwytów szpilkowych lub tulei osadzanych w podłożu.

W celu otrzymania wyceny bramek piłkarskich prosimy o wysłanie krótkiego formularza dostępnego w zakładce WYCENA lub KONTAKT.Dostarczonych trybun sportowych

Miejsc na zamontowanych trybunach sportowych
«