Krzesełka stadionowe - składane

Składane krzesła stadionowe to kolejna gałąź naszej działalności produkcyjnej. W swojej ofercie posiadamy zarówno krzesła tworzywowe, jak i drewniane. Tworzywowe krzesełka stadionowe produkujemy z wysokiej jakości stabilizowanego polipropylenu, w 100% pierwotnego, za pomocą dwóch technik: wtryskowej (krzesło składane Olimp) oraz rozdmuchowej (krzesła składane Arena). Krzesła drewniane wykonujemy natomiast ze sklejki bukowej lub brzozowej do zastosowań wewnątrz obiektów. Wszystkie wymienione wyżej produkty możemy wytwarzać także w wersji tapicerowanej (w całości lub w postaci nakładki) oraz z podłokietnikami.
Krzesła stadionowe uchylne posiadają metalową konstrukcję nośną, którą produkujemy w formie elementów wsporczych, przykręcanych do podłogi, wiszących - mocowanych do ściany lub w wersji do przenoszenia, na belce.
Metalowe elementy krzeseł stadionowych mogą być malowane proszkowo na podany kolor według palety RAL, cynkowane ogniowo lub cynkowane i malowane - w tzw. systemie Duplex.
Podnoszenie części siedziskowej w krzesłach stadionowym naszej produkcji standardowo odbywa się za pomocą niezawodnego mechanizmu grawitacyjnego, jednakże możemy zastosować także system sprężynowy.
Krzesła stadionowe spełniają wymogi i wytyczne PZPN, UEFA i FIFA oraz posiadają certyfikaty (opinie z badań) trudnopalności, toksyczności i wytrzymałości.

Standardowe kolory składanych siedzisk stadionowych:

a) w krzesłach tworzywowych

Standardowo produkowane są w następujących kolorach:

  • zielonym RAL 6032,
  • niebieskim RAL 5010,
  • czerwonym RAL 3020,
  • żółtym RAL 1003,

Przy większych zamówieniach, specjalnie dla konkretnego klienta, możemy wykonać siedziska w dowolnym kolorze według palety RAL.

b) w krzesłach drewnianych

Standardowo produkowane są ze sklejki bukowej, zabezpieczonej bezbarwnym lakierem, jednakże na potrzeby klienta możemy zastosować także specjalne bejce, dzięki którym dostosujemy je do posiadanych już mebli.

Szczegółowe informacje techniczne dotyczące asortymentu oferowanych przez naszą firmę krzeseł stadionowych z podnoszonym siedziskiem można znaleźć na stronach z opisami poszczególnych modeli krzeseł.

W celu otrzymania wyceny prosimy o wysłanie krótkiego formularza dostępnego w zakładce WYCENA lub KONTAKT.Dostarczonych trybun sportowych

Miejsc na zamontowanych trybunach sportowych
«