Trybuny składane - teleskopowe

Wykonywane przez naszą firmę Trybuny Teleskopowe są produktami przeznaczonymi dla organizacji widowni wewnątrz obiektów zamkniętych. Podstawową cechą użytkową tego rodzaju trybun jest możliwość zsuwania ich, przez co zdecydowanie zmniejsza się głębokość powierzchni jaką zajmują po złożeniu – zamknięciu. Trybuny takie służą do użytkowania tylko w określonych sytuacjach i w krótkim czasie, po którym ponownie podlegają zamknięciu i zwalniają, wcześniej zajętą powierzchnię do wykorzystania w innym celu. Częstym zabiegiem, w przypadku trybun teleskopowych, jest projektowe łączenie ich z trybunami stałymi. W wyniku takiego zarządzania przestrzenią stają się jakby trybunami „zapasowymi" wykorzystywanymi wyłącznie w określonych sytuacjach. Jako specjalistyczna Polska firma, mająca w swym zakresie produkcji także krzesła stadionowe, mamy możliwość zaoferowania do instalacji na trybunach teleskopowych kilka systemów i typów siedzisk.Trybuny teleskopowe wykonujemy pod indywidualne zamówienie klienta, zarówno pod względem ilości rzędów, jak również miejsc siedzących.

Trybuna teleskopowa jest konstrukcją przeznaczoną do wewnątrz, wykonaną z profili stalowych. Jej najbardziej charakterystyczną cechą jest to, że składa i rozkłada się ona jak „szuflady” w krótkim czasie. Co więcej nie musimy otwierać wszystkich poziomów trybuny, a jedynie wybrane z góry lub z dołu, natomiast nie ze środka. W łatwy sposób poprzez wsuwanie jednego poziomu pod drugi można uzyskać dodatkową przestrzeń, która można dowolnie zaadaptować. Jest to cecha wyróżniająca trybuny teleskopowe spośród innych typów trybun.

Cechą tego typu trybun jest to, że mają one zapewniać po złożeniu dodatkową przestrzeń i sprawiać, że pomieszczenie, w którym są zamontowane jest wielofunkcyjne. Jeśli w danym budynku nie jest wymagana dodatkowa przestrzeń do zaadaptowania, trybuny teleskopowe mogą być zastąpione przez trybuny stałe. Głównymi zaletami trybun teleskopowych są: praktyczność, bezpieczeństwo, elegancja, wysoki poziom wykończenia oraz uniwersalność. Dzięki trybunom teleskopowym istnieje możliwość zwiększenia funkcjonalności danego miejsca, co podnosi jego atrakcyjność. Trybuny teleskopowe można w prosty sposób składać, co pozwala na przykład z sali bankietowej stworzyć salę widowiskową. Funkcja ta daje także możliwość zyskania dodatkowej przestrzeni. Trybuny teleskopowe w każdym momencie można zsunąć i wywieźć je fragmentami w inne miejsce.

W celu otrzymania wyceny prosimy o wysłanie krótkiego formularza dostępnego w zakładce WYCENA lub KONTAKT.Dostarczonych trybun sportowych

Miejsc na zamontowanych trybunach sportowych
«