Trybuny sportowe - wielorzędowe

Trybuny sportowe wielorzędowe to konstrukcje trybun stalowych, mogących sięgnąć aż 11 rzędów krzeseł ustawionych szeregowo jeden za drugim. Zaprojektowane wejścia, podczas różnego typu imprez, zarówno o charakterze sportowym, jak również widowiskowo - rozrywkowym, umożliwiają swobodne i bezpieczne korzystanie z takiego rodzaju widowni. Tego typu rozwiązanie, najczęściej, znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie wolą użytkownika jest zbudowanie długich i szerokich trybun z wieloma miejscami dla publiczności lub brakuje miejsca na trybuny szerokie, a pozostaje miejsce na skonstruowanie krótszych trybun o wielu rzędach, co także gwarantuje pomieszczenie większej ilości widzów.

Trybuny stalowe wykonywane są z metalowych profili zamkniętych o różnych przekrojach i wymiarach, zależnie od rodzaju elementu konstrukcyjnego trybuny. Wszelkie metalowe elementy trybuny są zabezpieczane antykorozyjnie, poprzez nałożenie na ich powierzchnię, w procesie galwanizacji, cynku.

Główną i charakterystyczną cechą użytkową tego rodzaju konstrukcji - trybun jest wykonywanie ich z powtarzalnych, systemowych elementów - połączeń modułowych, które po złożeniu w całość tworzą skończony element architektoniczny.

Metalowe moduły, w wyniku ich szeregowego łączenia, pozwalają na konstruowanie trybun o różnej długości, ilości miejsc siedzących oraz wejść.

Trybuny naszej produkcji przeznaczone są do użytkowania na otwartej przestrzeni i nie wymagają stałego kotwienia do gruntu ani fundamentów. Jednak dla trybun o wielu rzędach, szczególnie tych w rozpiętości od 6 do 11, zaleca się utwardzenie gruntu kostką brukową, a nawet przytwierdzenie zewnętrznych łap stabilizujących trybunę do uprzednio przygotowanych w podłożu betonowych wzmocnień – „szklanek„.

Pragniemy również zwrócić uwagę, iż wielorzędowe trybuny stadionowe zaopatrzone są w produkowane przez naszą firmę ProStar – najwyższej jakości Krzesełka Stadionowe. Posiadamy w naszej ofercie produkcyjnej kilka rodzajów siedzisk stadionowych, różniących się między sobą wysokościami oparcia. Nasze krzesła stadionowe przystosowane są do użytkowania na zewnątrz, ponieważ wykonujemy je z użyciem najlepszych komponentów i stabilizatorów UV.

Poszczególne elementy naszych trybun mobilnych, wytwarzane są w taki sposób, iż ich ciężar nie wymaga użycia specjalistycznego - ciężkiego sprzętu. Trybuny stadionowe można montować, a następnie demontować i przenosić w inne miejsca użytkowania.

Rok 2023 – Firma ProStar: 15 lat doświadczenia w produkcji Trybun Sportowych.

W celu otrzymania wyceny prosimy o wysłanie krótkiego formularza dostępnego w zakładce WYCENA lub KONTAKT.Dostarczonych trybun sportowych

Miejsc na zamontowanych trybunach sportowych
«