Krzesełka stadionowe - monoblok

Krzesła stadionowe to podstawowa gałąź naszej działalności produkcyjnej, którą realizujemy już z dużym powodzeniem od 18 lat. Wszystkie siedziska stadionowe produkujemy techniką wtrysku z najwyższej jakości stabilizowanego polipropylenu, w 100% pierwotnego – nigdy wcześniej nie stosowanego do produkcji innych wyrobów. Komponent, dodatki, używane przez naszą firmę przy wytwarzaniu krzeseł stadionowych spełniają najwyższe parametry techniczne. Poszczególne typy naszych siedzisk stadionowych typu monoblok zostały zaprojektowane w taki sposób, aby posiadały możliwie najmocniejszą konstrukcję. W ich budowie zastosowane zostały liczne wzmocnienia w postaci zastrzałów żebrowo-wsporczych lub system podwójnej ściany, co znacznie zwiększa ich odporność na akty wandalizmu. Aspekt ten został potwierdzony poprzez uzyskanie przez nie certyfikatu na najwyższy - 4 poziom wytrzymałości, zgodnie z normą PN-EN 12727:2004.
Szczegółowe informacje techniczne dotyczące asortymentu oferowanych przez naszą firmę siedzisk stadionowych typu Monoblok można znaleźć na stronach z opisami poszczególnych modeli krzeseł.

Standardowe kolory siedzisk stadionowych:

  • zielony RAL 6032,
  • niebieski RAL 5010,
  • czerwony RAL 3020,
  • żółty RAL 1003.

Przy większych zamówieniach, specjalnie dla konkretnego klienta, możemy wykonać siedziska w dowolnym kolorze według palety RAL.

W celu otrzymania wyceny prosimy o wysłanie krótkiego formularza dostępnego w zakładce WYCENA lub KONTAKT.Dostarczonych trybun sportowych

Miejsc na zamontowanych trybunach sportowych
«