Trybuny Sportowe Mobilne - Do użytku zewnętrznego

Tego typu trybuny przeznaczone są do organizacji na zewnątrz niewielkich kubaturowo widowni dla kibiców.

Trybuny tego rodzaju to zwykle 2 lub 3 rzędowe konstrukcje, mogące pomieścić 8, 10 lub 12 osób siedzących. Zestawiając obok siebie kilka takich trybun możliwym jest zbudowanie zespołu widowni, mogącego pomieścić nawet kilkaset widzów.

Najważniejszą cechą użytkową tego typu trybun jest możliwość ich łatwego przemieszczania z miejsca na miejsce za pomocą stałych, zainstalowanych kółek jezdnych. Modułowe konstrukcje nośne trybun wykonujemy z użyciem zamkniętych profili stalowych o różnych przekrojach i wymiarach, zależnie od rodzaju elementu konstrukcyjnego trybuny. Wszelkie metalowe elementy trybuny są zabezpieczane antykorozyjnie, poprzez nałożenie na ich powierzchnię, w procesie galwanizacji, cynku.

Każda trybuna wyposażona jest w 4 koła transportowe, w tym dwa z hamulcami zainstalowane w swej tylnej części. Dla przetransportowania całej konstrukcji trybuny w inne miejsce należy unieść jej przednią część i stopniowo przechylać ku tyłowi, tak długo aż konstrukcja wesprze się na tylnych nieruchomych wspornikach, a następnie osiądzie na kołach, przyjmując pionową pozycję. Po przeprowadzeniu tej operacji trybuna uzyska zdolność przetransportowania jej w inne miejsce docelowe.

Będąc wieloletnim, Polskim, specjalistą w produkcji krzeseł stadionowych mamy możliwość zaoferowania do instalacji na trybunach mobilnych aż 5 typów krzeseł typu monoblok. Krzesła oferujemy w rozwiązaniach: z niskim oparciem, średnim oparciem oraz z wysokim oparciem. Wszystkie produkowane przez naszą firmę siedziska stadionowe wykonujemy z najwyższej jakości polipropylenu i charakteryzują się one bardzo mocną i solidną konstrukcją wsporczą zawierającą dodatkowe ożebrowania wzmacniające.

W celu otrzymania wyceny prosimy o wysłanie krótkiego formularza dostępnego w zakładce WYCENA lub KONTAKT.Dostarczonych trybun sportowych

Miejsc na zamontowanych trybunach sportowych
«