Trybuny sportowe z podestem przednim

Trybuny sportowe z podestem przednim to konstrukcje trybun mobilnych mogących mieć od 3 do 11 rzędów krzeseł ustawionych szeregowo jeden za drugim. Głównym zadaniem zastosowania podestu przedniego jest poprawienie widoczności dla osób zasiadających bądź w pierwszym – najniższym rzędzie krzeseł lub na wszystkich miejscach trybuny sportowej. Wejścia na trybunę projektowane zarówno od przodu, jak i boczne – tylne, umożliwiają swobodne i bezpieczne korzystanie z takiego rodzaju widowni, podczas różnego typu imprez, zarówno o charakterze sportowym, jak również widowiskowo - rozrywkowym.

Trybuny mobilne wykonywane są z metalowych profili zamkniętych o różnych przekrojach i wymiarach, zależnie od rodzaju elementu konstrukcyjnego trybuny. Wszelkie metalowe elementy trybuny są zabezpieczane antykorozyjnie, poprzez nałożenie na ich powierzchnię, w procesie galwanizacji, cynku.

Główną i charakterystyczną cechą użytkową tego rodzaju konstrukcji - trybun jest wykonywanie ich z powtarzalnych, systemowych elementów - połączeń modułowych, które po złożeniu w całość tworzą skończony element architektoniczny.

Stalowe przęsła i moduły, w wyniku ich szeregowego łączenia, pozwalają na konstruowanie trybun o różnej długości, głębokości, ilości miejsc siedzących oraz ilości wejść dla widzów.

Trybuny naszej produkcji przeznaczone są do użytkowania na otwartej przestrzeni i nie wymagają stałego kotwienia do gruntu ani fundamentów. Jednak dla trybun z wysokim podestem przednim oraz wielu rzędach, szczególnie tych w rozpiętości od 4 do 11, zaleca się utwardzenie gruntu kostką brukową, a nawet przytwierdzenie zewnętrznych łap stabilizujących trybunę do uprzednio przygotowanych w podłożu betonowych wzmocnień – „szklanek„.

Pragniemy również zwrócić uwagę, iż wielorzędowe trybuny stadionowe zaopatrzone są w produkowane przez naszą firmę ProStar – najwyższej jakości Krzesełka Stadionowe. Posiadamy w naszej ofercie produkcyjnej kilka rodzajów siedzisk stadionowych, różniących się między sobą wysokościami oparcia. Nasze krzesła stadionowe przystosowane są do użytkowania na zewnątrz, ponieważ wykonujemy je z użyciem najlepszych komponentów i stabilizatorów UV.

Poszczególne elementy naszych stalowych trybun wielorzędowych, wytwarzane są w taki sposób, iż ich ciężar nie wymaga użycia specjalistycznego - ciężkiego sprzętu. Trybuny stadionowe można montować, a następnie demontować i przenosić w inne miejsca użytkowania.

Wielorzędowe trybuny sportowe produkowane są przez naszą firmę często na indywidualne zamówienie i z zastosowaniem niestandardowych rozwiązań.

Rok 2023 – Firma ProStar: 15 lat doświadczenia w produkcji Trybun Sportowych.

W celu otrzymania wyceny prosimy o wysłanie krótkiego formularza dostępnego w zakładce WYCENA lub KONTAKT.Dostarczonych trybun sportowych

Miejsc na zamontowanych trybunach sportowych
«